У адвоката, яка займалася справою орендаря садів у Городку, вкрали документи та ноутбуки з інформацією

У львівського адвоката Тетяни Могінської, яка займалась відомою справою ПП «МІКо» проти ТзОВ «Яблуневий дар» щодо садів, минулого тижня вкрали документи та ноутбуки з інформацією.

Про це вона повідомила сьогодні на прес-конференції.

«28 березня я, як адвокат та представник ПП «МІКо», та Руслана Шумелда перебували в Городку на судовому засіданні. Потім прийшли в офіс ПП, щоб взяти документи по нашій  справі. Приїхавши у Львів, ми зайшли в мій офіс, що на Сихові, залишили там документи та взяли ноутбуки. Там була інформація не лише по ПП «МІКо», а й в інших справах, зокрема, що стосується брюховецьких лісів. Мій транспортний засіб був припаркований прямо навпроти офісу та навпроти входу у Сихівський та Галицький районні суди. Ми заховали портфелі позаду сидіння водія. Під’їхали під 8 лікарню та припаркували там авто, бо з нами була людина, якій була потрібна медична допомога. В лікарні пробули до години. Прийшовши, ми побачили, розбите скло машини і зрозуміли, що у нас поцупили два портфелі з документами, два ноутбуки, але жодних інших речей, які були в авто – не забрали», – розповіла адвокат.

За її словами, на щастя, викрали копії документів.

«У лютому у нас був апеляційний суд, який ПП «МІКо» виграло. Визнали незаконними дії та рішення голови як обласної адміністрації, так і Городоцької. Тобто всі рішення, які сприяли позбавленню ПП «МІКо» права користування земельною ділянкою», – додала вона.

Зазначимо, у 2003 році ПП «МІКо» підприємство придбало багаторічні насадження колишнього колгоспного саду у м. Городок і взяло територію саду в оренду.

До 2009 року ПП користується землею, сплачуючи оренду і не порушуючи жодного закону, проте потім з’ясувалося, що воно не може розпоряджатися орендованою землею, тому що перебуває у «розробці» УБОЗу. Доки керівництво ПП «МІКо» з’ясовувало, в чому річ, на «посадових осіб» ПП відкрили кримінальну справу.

Виявилося, що все ґрунтується на листі, який надійшов до правоохоронців від підприємства «Яблуневий дар», яке межувало з орендованим ПП «МІКо» колгоспним садом, і представники якого пропонували приватному підприємству відмовитися від оренди, бо самі потребували цих територій для розширення виробництва.

Архіви