У 2009 році щодо двох суддів Львівщини порушили кримінальні справи, ще двох притягнули до дисциплінарної відповідальності

У 2009 році на Львівщині порушені дві кримінальні справи проти суддів. Про це сьогодні, 26 серпня, на засіданні Львівського прес-клубу щодо корупції у судовій системі повідомив прокурор відділу нагляду за установами та організаціями, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Львівської області Валерій Заярський.

Він нагадав, що Генпрокуратура України порушила кримінальну справу щодо голови Львівського апеляційного адмінсуду Ігоря Зварича.

Також прокуратура Львівської області за матеріалами ВДСБЕЗ порушила кримінальну справу щодо судді Стрийського районного суду за отримання хабара.

Прокурор розповів, що за результатами скарг громадян на неналежний розгляд справ у судах та їх затягування, у 2008 році було скеровано 19 звернень до голови Ради суддів України щодо притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. Цього року вже скеровано 17 листів щодо контролю Ради суддів за розглядом певних справ.

А саме, за словами Заярського, йдеться про притягнення до дисциплінарної відповідальності шести суддів Залізничного, Галицького, Сихівського, Личаківського та Шевченківського районних судів міста Львова. Також суддів Жовківського та Яворівського судів. У 2009 році вже скеровані два подання про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. Зокрема, йдеться про голову Пустомитівського районного суду Львівської області.

Архіви