Три фракції ЛОР підтримали одного сільського голову

18 грудня 2016 року у новоствореній Давидівській об’єднаній територіальній громаді пройдуть вибори голови, депутатів та старост.

Тому представники партій «Батьківщини», «Народний контроль» та «Громадянська позиція» оприлюднили заяву на підтримку кандидата, нині чинного сільського голови села Давидів Віталія Дяківа.

Про це, 15 листопада, під час прес-конференції на тему: «Представники політичного середовища Львівщини оприлюднять спільну заяву про підтримку об’єднаного кандидата на посаду голови Давидівської об’єднаної територіальної громади та об’єднаних кандидатів в депутати в раду ОТГ. Оприлюднення фактів маніпуляції при розподілі округів на цих виборах», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив депутат Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Він нагадав, що рік тому Віталій Дяків виграв вибори і став сільським головою Давидова. 
– За рік люди могли придивитися до нього, зробити свої висновки. Для Віталія це був своєрідний випробувальний термін, – каже Андрій Білоус.

Сам сільський голова села Давидів Віталій Дяків повідомив, що в майбутній раді буде 26 депутатів, голова та кілька старост.

– Кожна з цих осіб буде впливати на розвиток територіальної громади. Тому закликаю, щоби вибори пройшли максимально прозоро та чесно. На жаль, уже зараз спостерігаються деякі перекоси, – каже він.

Довідка

До  новоствореної Давидівської об’єднаної територіальної громади ввійшли села Пасіки-Зубрицькі, Горішній, Кротошин, Чишки, Бережани, Соснівка, Волиця, Виннички, Гончари, Дмитровичі, Давидів та Черепин.

Архіви