Третина мешканців Львівщини хоче працювати за кордоном, – соціологія

Третина мешканців Львівщини висловила бажання працювати за кордоном. За останній рік їхня кількість не змінилася.

Про це сьогодні, 17 грудня, на прес-конференції "Представлення результатів масштабного соціологічного опитування, проведеного у листопаді-грудні 2018 р. у Львівській області, в рамках загальноукраїнського проекту "Портрети регіонів", яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович. 

– При цьому 55% з них у майбутньому готові інвестувати зароблені кошти у відкриття власної справи в Україні (27% – не планують цього),- уточнив соціолог. 

За словами Олексія Антипочича, традиційно вищий рівень міграційних настроїв спостерігається серед молоді (55%) та більш заможних людей(44%).Третина висловила бажання зайнятися власною справою. 6% опитаних зазначили, що вже є підприємцями. З іншого боку майже половина не висловила такого прагнення. Вищий рівень бажання відкрити власну справу спостерігається серед мешканців малих міст області, молодших респондентів та більш заможних. При цьому серед останніх чверть заявили, що вже займаються своїм бізнесом. Серед тих, хто висловив бажання відкрити власну справу 28% зазначили, що хотіли би займатися торгівлею, 19% – бізнесом у сфері будівництва, 15% – туризму, 13% – розваг і відпочинку, 11% – сфері громадського харчування.

Довідка

Соціологічна група «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів» з 16 листопада до 7 грудня 2018 року опитала мешканців Львівської області. Загалом у дослідженні за методом особистого інтерв’ю взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка становить не більше 2,4%.

Архіви