Третина дільниць на Львівщині показала явку понад 90% виборців – це найбільша фальсифікація, – Петро Писарчук

Третина дільниць на Львівщині показала явку понад 90% виборців – це найбільша фальсифікація, – Петро Писарчук

«Третина дільниць на Львівщині, за статистикою, показала явку понад 90% виборців.  Це – найбільша брехня і найбільша фальсифікація», – заявив учора, 3 лютого, під час теледебатів у Прес-клубі, організованих за підтримки  проекту «У-Медіа» Інтерньюз-Нетворк, керівник львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Петро Писарчук.

«На одній з виборчих дільниць під Львовом зловили за руку голову комісії від БЮТу, яка свідомо 6 голосів за Януковича поклала на купку бюлетенів за Тимошенко. Ми написали зая ву в прокуратуру», – повідомив Петро Писарчук.

«Я бачив офіційний документ-технологію від БЮТу, де рекомендують своїм комісіям максимально фальсифікувати вибори в Донецьку, Луганську. На Львівщині таких вказівок нікому Партія регіонів не давала»,- наголосив Петро Писарчук

Партія регіонів рекомендувала своїм членам ДВК не підписувати виборчі бюлетені, – Іван Денькович

«Партія регіонів рекомендувала своїм членам ДВК не підписувати виборчі бюлетені», – повідомив учора, 3 лютого, під час теледебатів у Прес-клубі, організованих за підтримки  проекту «У-Медіа» Інтерньюз-Нетворк, керівник львівського обласного виборчого штабу Юлії Тимошенко Іван Денькович. Він також розповів, що всі бюлетені, які не зарахували у першому турі дільничні комісії, були проголосовані за Юлію Тимошенко.

40-50% депутатів-регіоналів перебіжать у БЮТ,- І.Денкович

«Якщо переможе БЮТ, то 40-50% депутатів від Партії регіонів перебіжать до нашої політичної сили», – заявив учора, 3 лютого, під час теледебатів у Прес-клубі, організованих за підтримки  проекту «У-Медіа» Інтерньюз-Нетворк, керівник львівського обласного виборчого штабу Юлії Тимошенко Іван Денькович.

«Буде створена більшість у парламенті з «Нашої України», БЮТу, Блоку Литвина. В опозиції буде Партія регіонів», – наголосив Іван Денькович.

Януковичу не бракує повноважень, і він не змінюватиме Конституцію, – Петро Писарчук

«І в Президента, і в Прем’єра достатньо повноважень», – заявив учора, 3 лютого, під час теледебатів у Прес-клубі, організованих за підтримки  проекту «У-Медіа» Інтерньюз-Нетворк, керівник львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Петро Писарчук. 

«Демократія полягає в тому, щоби влада була розсереджена між Президентом, Верховною Радою, урядом. Ми не чули від Януковича, що йому бракує повноважень і першим питанням, коли він прийде до влади, будуть зміни в Констиутції», – наголосив Петро Писарчук.

Щоби навести порядок в Україні, треба, на певний період, збільшити повноваження Президента, – Іван Денькович

«Між повноваженнями Президента і прем’єра немає чіткої межі – хто за що відповідає»,- сказав учора, 3 лютого, під час теледебатів у Прес-клубі, організованих за підтримки  проекту «У-Медіа» Інтерньюз-Нетворк, керівник львівського обласного виборчого штабу Юлії Тимошенко Іван Денькович.

«Щоби навести порядок в Україні, треба, на певний період, збільшити повноваження Президента», – підкреслив Іван Денькович.

Архіви