Тігіпко до виборів ще може приїхати до Львова

Василь Барилюк

Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко ще може відвідати Львів перед виборами – зберігається невелика можливість, що такий візит відбудеться в неділю, 24 жовтня. Про це на прес-конференції сьогодні заявив голова ЛОО партії «Сильна Україна» Василь Барилюк.

«У понеділок зранку Сергій Тігіпко не зміг вилетіти до Львова через туман, а на другу частину дня в нього вже були заплановані зустрічі», – пояснив Барилюк на прес-конференції, присвяченій презентації його політичної сили перед виборами до Львівської міської та Львівської обласної рад.

«В нього дуже щільний графік, 12 днів відпустки були розписані для візитів у 24 області України. Але ще є слабенька надія на те, що візит до Львова відбудеться у цю неділю, хоча ми не можемо цього анонсувати», – заявив Барилюк.

За словами голови ЛОО партії «Сильна Україна», усе залежатиме від самого Тігіпка. «Він – людина, а ви самі розумієте, які це фізичні навантаження. Тому ми не можемо в нього вимагати приїзду, ми тільки просимо», – зазначив він.

Нагадаємо, що візит лідера партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка до Львова планувався на понеділок, 18 жовтня, однак переліт був скасований через сильний туман.

Архіви