Рішення суду щодо львівської ТВК – плювок в обличчя виборців, – політик

Представники національно-демократичних партій Львівщини заявляють, що рішення Львівського окружного адміністративного суду щодо відмови у позовах проти ТВК – це плювок в обличчя виборців.

"Спосіб, в який вони це зробили, – це плювок в обличчя виборців. На прикладі Львова, на який дивиться вся Україна, влада хоче показати, що можна робити все", – наголосив представник Республіканської Християнської партії Богдан Панкевич.

Таку заяву Б.Панкевич зробив на прес-конференції об’єднання демократичних сил "За чесні вибори". До складу об’єднання «За чесні вибори» увійшло 14 осередків політичних партій, зокрема «Громадянська позиція», «За Україну!», КУН, «Народна самооборона», НРУ, НУ, партія «Реформи і порядок», РХП, «Свобода» «Україна соборна»,, УРП «Собор», Українська платформа, Фронт змін, ХДС.

За словами Б.Панкевича, зараз об’єднання готує апеляційне подання на рішення адміністративного суду. Учасники об’єднання також оголосили про узгоджену позицію щодо відстоювання чесних виборів, жорстких і в разі потреби навіть радикальних дій.

Як зазначив присутній на прес-конференції представник партії "Україна соборна" Андрій Антонищак, на цей час ще триває розгляд позову проти львівської ТВК з боку його партії. Рішення, на його думку, також буде негативним.

"У судовому засіданні вже було зроблено 5 перерв. Не знаю, що вони радяться, куди вони дзвонять, може, до Києва", – сказав він.

Як повідомили учасники конференції, Львівський окружний адміністративний суд відмовив у всіх позовних вимогах, окрім вимоги у частині неправомірної бездіяльності ТВК щодо неповідомлення складу дільничних виборчих комісій.

Нагадаємо, Львівський окружний адміністративний суд залишив в силі рішення щодо формування дільничних виборчих комісій, тоді як більшість національно-демократичних сил міста та міський голова Львова Андрій Садовий в позові до суду звинуватили обласний осередок Партії регіонів під керівництвом Петра Писарчука у формуванні дільничних комісій виключно під "регіони".

Архіви