Тарас Чолій сьогодні подасть в суд на ПП «Львівдах»

Тарас Чолій як очільник Львівської обласної організації Української Галицької партії та керівник однойменної фракції у Львівській міській раді має намір позиватися до ПП «Львівдах» щодо захисту честі та гідності.

Про це він повідомив сьогодні, 27 квітня, під час прес-конференції на тему: “Скандальні забудови у Львові: без права на місто”, яка відбулася у Львівському прес-клубі.

– Ми проаналізували всі вислови спікерів-керівників ПП «Львівдах» та сформували позовні заяви до суду за образу честі і гідності. Позови ми подамо сьогодні, – каже депутат міськради. 

Також він закликав керівників ПП «Львівдах» повторити свої обвинувачення на детекторі брехні. Сам Тарас Чолій також готовий пройти цю процедуру на поліграфі.  

– Але, насправді, я не надаю тій прес-конференції особливої ваги, тому що розумію, що учасників змусили її провести. Я вважаю, що саме призначення Тараса Лопушанського керівником західного антикорупційного бюро і є причиною того, що на мене почали тиснути, – зізнався він.

Тарас Чолій повідомив, що Тарас Лопушанський ще до свого призначення керівником західного відділення антикорупційного бюро приходив до Чолія на переговори стосовно будівництва на вулиці Чайковського, 31 та представився як юрист ПП «Львівдах». 

Водночас, Тарас Чолій відкидає звинувачення опонентів щодо того, що він просив у керівництва ПП «Львівдах» фінансової допомоги Українській Галицькій партії. 

– Можна заявити все, що завгодно. Але нісенітниць я коментувати не буду, – відповів він на запитання кореспондента «Щоденного Львова».

Величину моральної компенсації наразі очільник Української Галицької партії озвучити не зміг. 

– Мені важливо, щоби ці люди або спростували свої слова, або ж їх довели. А розмір моральної компенсації хай визначить суд, – каже він. 

Також Тарас Чолій заявив, що не має жодного стосунку до осіб, які минулої п’ятниці завалили паркан на будівельному майданчику у Львові за адресою вулиця Чайковського, 31. 

– Я є депутат і маю достатньо повноважень, якими і послуговуюсь. Хто валив паркан – це питання до тих, хто валив. Я не знаю цих людей. Але я їм вдячний за те, що вони зробили. Тому що нашим очам відкрилося, що ж діється на тому будівельному майданчику, – сказав він.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 22 квітня, невідомі особи в балаклавах двічі зруйнували паркан навколо будівельного майданчика на вулиці Чайковського, 31 у Львові. Того ж дня керівництво ПП «Львівдах» провело прес-конференцію, під час якої звинуватило Тараса Чолія в тому, що він перешкоджає їм здійснювати підприємницьку діяльність. 

Архіви