“Свобода” зібрала “бариг, жлобів і бізнесменів сумнівного походження” в одній брошурі

Зрада в Україні набула статусу пандемії, а тому зі зрадниками треба боротися до повного знищення, – заявили представники ВО «Свобода» Ірина Фаріон і Юрій Михальчишин на прес-конференції у Львові 19 жовтня.

З окремою критикою "свободівці" звернулися до представників колишньої "помаранчевої" владної команди, що перетворилися на "тушки".

"Нам з вами так їх подавали, як демократичних лідерів. Достатньо було сфотографуватися з картонним Ющенком або з картонною Тимошенко – і вже людина отримувала статус маленького месії. Ми хотіли б показати, що це – звичайні бариги, жлоби, бізнесмени сумнівного походження – часто кримінального", – наголосив на прес-конференції кандидат на посаду львівського міського голови від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин.

Водночас Ірина Фаріон зазначила, що те, що зрада поширилася на місцевий рівень, означає, що Україна стоїть на порозі повної втрати державності. З метою боротьби зі зрадниками, за її словами, у Львові слід відновити постійні "стовпи ганьби". Один такий стовп, нагадала вона, ВО "Свобода" уже встановлювала перед Львівською обласною радою.

"Найбільш видовищний і помпезний ми розмістимо у помітній частині міста Львова, а решту – за місцем проживання цих прекрасних людей, там, де вони вчаться, де вони працюють, де їхні діти ходять в школу. Їхні дружини також, напевне, десь працюють. Потрібно, щоб це було весело, щоб усі це знали", – пояснив Михальчишин.

Ірина Фаріон також наголосила, що ВО "Свобода" має намір вимагати списки членів дільничих комісій, аби знати, "що це за істоти, які у такий спосіб голосують". "Ми хочемо знати адреси тих істот, аби прийти до них і сказати, що ми вас зневажаємо, ми вас ненавидимо, і вам тяжко буде пересуватися вулицями Львова, тому що ми будемо плювати вам в лице", – сказала Фаріон.

Такий самий підхід, за словами кандидата на посаду мера Львова від ВО "Свобода", має стосуватися і тих депутатів, що зраджують свій народ.

"Уявіть собі таку картинку: виходить народний депутат з дому свого, дивиться, а на кілку свиняча голова настромлена і написано "Ми прийдемо за тобою"! Уявляєте собі, яка естетична картинка?" – додав Юрій Михайльчишин.

Як наголосила Ірина Фаріон, краще завдавати зрадниками морального болю, а не фізичного.

Водночас Юрій Михальчишин повідомив, що ВО "Свобода" має намір проводити політичну просвітницьку діяльність, аби народ знав, хто його зрадив, і як зі зрадниками боротися.

"Ми будемо відновлювати цю політичну культуру майже з нуля – якщо не завдяки державі, то всупереч їй", – сказав Михальчишин.

В рамках цієї просвітницької діяльності Ірина Фаріон та Юрій Михальчишин представили на прес-конференції брошуру "Політична просвіта: Хроніки зрад, або як політичні Юди торгують голосами українців", в якій змальовані політичні зради як народних депутатів, так і політиків місцевого рівня. Журналісти, присутні на прес-конференції, зауважили, що на обкладинці книги слова "українців" надруковане з помилкою – як "україців". У відповідь Михальчишин зазначив, що йдеться лише про сигнальний тираж, і пообіцяв, що у наступному накладі помилку буде виправлено.

Архіви