«Свобода» обіцяє не форсувати перейменування вул. Бандери у Львові

Заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Юрій Михальчишин запевнив, що його політична сила не буде занадто акцентувати процес перейменування вул. Степана Бандери на вул. Героя України Степана Бандери у Львові і вул. Романа Шухевича на вул. Героя України Романа Шухевича.

«Я думаю, що ми не надто форсуватимемо це питання, але і надто відкладати його теж не будемо», – зазначив «свободівець» 4 квітня на прес-конференції у Львівському прес-клубі.

Відповідаючи на запитання кореспондента ZAXID.NET щодо незручностей, які таке перейменування може створити для мешканців міста, що проживають на зазначених вулицях, і для підприємств, що мають там зареєстровану юридичну адресу, Юрій Михальчишин, зокрема зазначив: «Питання про перейменування вулиць Степана Бандери і Романа Шухевича було підняте на позачерговій сесії Львівської обласної ради 15 січня 2011 року – відповідно, це рішення було проголосоване у той процедурний спосіб під час цього трохи незвичного засідання. Я так розумію, більшість львів’ян його абсолютно схвалює. Стосовно тих технічних незручностей, які справді можуть виникати під час втілення цієї ідеї в життя, треба відзначити, що у Львові було перейменовано кілька сотень вулиць впродовж останніх 20 років, і львів’яни до цього звикли».

Водночас Михальчишин запевнив, що при перейменуванні вулиць будуть докладені зусилля, аби мінімізувати незручності для мешканців та установ, зареєстрованих за відповідними адресами.

У коментарі для ZAXID.NET 4 квітня голова фракції ВО «Свобода» Руслан Кошулинський, своєю чергою, запевнив, що «Свобода» планує провести громадське обговорення з мешканцями зазначених вулиць з приводу їх перейменування.

 1 квітня у коментарі для видання Юрій Михальчишин повідомив, що цієї весни у Львові вул. Степана Бандери буде перейменовано на вул. Героя України Степана Бандери. Аналогічна зміна чекає на вул. Романа Шухевича.

Натомість заступник з соціально-економічних голови Галицької адміністрації м. Львова Ярослава Білостоцька у коментарі для ZAXID.NET 1 квітня наголосила, що перейменування вулиць тягне за собою чимало додаткових клопотів та витрат, може створювати несподівані незручності для мешканців, підприємців та установ.

Архіви