Стецьків вважає, що Васюник і Юринець мають знятися на його користь

Народний депутат Тарас Стецьків пропонує наприкінці вересня провести по 117-му округу (Франківський район Львова) соціологічне опитування, щоб визначити, кого з опозиційних кандидатів найбільше підтримує громада, і щоб всі інші зняли свої кандидатури на його користь.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Прес-клубі.

Тарас Стецьків уже зареєстрований ЦВК як кандидат-самовисуванець по округу №117. Також по цього округу будуть балотуватися Ігор Васюник від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та Оксана Юринець від партії «УДАР».

У такій ситуації, за словами нинішнього нардепа, саме громада має вирішити «хто найбільш достойний».

«Кожен кандидат має до кінця вересня чи до початку жовтня провести достатню кількість зустрічей з громадою для того, щоб люди могли оцінити, хто з кандидатів має більше шансів. А після того ми можемо всі вибрати незалежне соціологічне опитування, і якщо за соціологією який-небудь з кандидатів засадничо набирає найкращий результат, то всі інші, на мою думку, мали би знятися на його користь. Я можу чітко сказати: якщо я буду програвати комусь з опозиційних кандидатів, я не буду створювати йому перешкод. Але я би так само хотів, якщо мій персональний рейтинг буде вищий, то щоб вони зробили так само», – заявив Стецьків.

Водночас він зазначив, що сьогодні, на жаль, відбуваються маніпуляції зі соціологічними опитування. Тому вони замовили своє опитування у Соціологічної асоціації, яке показало, що на сьогодні персональний рейтинг Стецьківа є вищий ніж 20%, а персональний рейтинг інших кандидатів – менше як 5%. Хоча якщо кандидати є висуванцями відомих партій, то вони додадуть у рейтингу.

«Але навіть у цьому випадку за партійними брендами не вдасться сховатися. І я би не радив нікому з кандидатів надіятись на те, що за рахунок партійного бренду людина просто так може стати депутатом. Мій персональний досвід показує, що люди на округах, як правило, голосують за особистості», – додав він.

Архіви