США запровадили нову візову анкету для українців

З 26 лютого громадяни України, які хочуть отримати неіміграційну візу до США, мусять заповнювати нову електронну анкету – форма DS-160. Про це сьогодні на прес-конференції в Прес-клубі повідомив консул, керівник візового відділу Посольства США в Києві Джон Грегг. 

Нова форма DS-160 замінить три попередні форми для звернення за візами, які використовували раніше: DS-156, DS-157, DS-158. Ця форма є ключовим елементом у глобальному плані Бюро консульських справ Державного департаменті США із запровадження електронної обробки візових анкет. DS-160,за словами Джона Грегга, вже використовують у багатьох консульствах США у світі, а до кінця весни така форма буде запроваджена у всіх консульських установах США. 

При заповненні нової анкети аплікант має додати своє фото в електронному вигляді, заповнити анкету англійською мовою і надіслати її інтернетом. Це треба буде зробити завчасно, до призначення дати співбезіди у консульстві. Потім потрібно буде роздрукувати на одній сторінці підтвердження подачі форми і принести її з собою на співбесіду. 

За останні 12 місяців в Україні видано 70-75% неіміграційних віз, від усієї кількості віз. Більшість з них – туристичні. Переважно консульство видає багаторазові і довготривалі візи – на 5 років, наголосив Джон Грегг.

Архіви