Споживачів електроенергії, які займаються бізнесом, на Львівщині переводять на новий тариф (відео)

Побутові споживачі електроенергії, які займаються підприємницькою діяльністю, мають перейти на тариф для юридичних осіб.

Відео: Львівський пресклуб

 

Про це на пресконференції у Львівському пресклубі повідомив заступник директора з комерційного обліку Юрій Кошла, пише Dailylviv.com.

Відповідно до вимог постанови НКРЕКП, об’єкти побутових споживачів, в яких здійснюється підприємницька діяльність, мають бути переведені на юридичний тариф. Починаючи з липня 2023 року працівники «Львівобленерго» проводять обстеження таких електроустановок і повідомляють споживачів про необхідність переукладення договору.

«Споживачу потрібно звернутись до Центру обслуговування клієнтів «Львівобленерго» із заявою та переукласти договір на розподіл як з юридичним споживачем. Під час укладання договору жодних вимог щодо обліку ми не надаємо, з тією самою потужністю та обліком переводимо споживачів. Пізніше, якщо, наприклад, буде перебір потужності, спільно з власниками будемо наводити у цих питаннях порядок», — зазначив заступник директора з комерційного обліку ПрАТ «Львівобленерго» Юрій Кошла.

У випадку, якщо в будинку чи квартирі здійснюється підприємницька діяльність й одночасно проживають власники, можна розділити потужність, і для проживання встановити окремий прилад обліку, а загальний лічильник перевести на юридичний тариф.

У Львівобленерго повідомили, кому примусово вимикатимуть світло (відео)

 

Архіви