Сокальську РДА звинуватили в тиску за партійною ознакою

У 2010 році тодішній голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Горбаль використав адмінресурс і наполегливо порекомендував своїй підлеглій Наталії Тимчій звільнити займану посаду.

Про це вона нагадала сьогодні, 13 липня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019», яке відбулося у Львівському прес-клубі.

– Я була змушена піти з роботи в обласній адміністрації через те, що я висловила недовіру Віктору Горбалю. Адже він порушував чинне законодавство і поєднував повноваження депутата Верховної Ради та керівника області, – згадує  Наталія Тимчій, яка зараз є заступником голови Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

І хоча з того часу минулого багато років, змінилася влада та гасла, але  методи використання адмінресурсу залишилися тими ж, що й були. 

– У Сокальській райдержадміністрації начальником відділу з питань культури працює Мирослава Михалюк. Водночас вона є членом нашої партії. І з травня їй погрожують. Телефонують і кажуть, що якщо вона не піде з посади, то її зариють в землю. Вона вже звернулася до правоохоронних органів. На неї тиснули адміністративно. Вона захворіла, зараз перебуває на лікарняному. То спеціально для неї в райадміністрації створили комісію, яка перевіряє, чи дійсно вона хвора. Мирослава Михайлюк вирішила скористатися своїм правом – піти у відпустку з догляду за дитиною та написала заяву. Керівник районної адміністрації відмовився підписувати заяву без дозволу керівника області, – розповідає Наталія Тимчій про факт тиску на колегу по партії.    

Архіви