Сміттєвої програми на Львівщині немає, інші виконані на 50%, – депутат

На вересень 2017 року виконано лише 50 відсотків обласних програм, на які надала кошти Львівська обласна рада.

Про це сьогодні, 18 вересня, під час прес-конференції на тему:

«Невиконання обласних програм, регламент диктатури, земельні амбіції управління комунального майна і тіньові аукціони – Львівська облрада розпочинає новий сезон», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник голови фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Роман Кізима.

– Зокрема, програма охорони культурної спадщини виконана на 25 відсотків. Програма «спортивний майданчик» – на 9 відсотків, «безпека дорожнього руху», яка стосується освітлення дорожних переходів – менше, ніж на 5 відсотків. Зовнішнє освітлення населених пунктів – на 14 відсотків. Розвиток освіти – близько 20 відсотків, – перелічує він.

Також програма енергозбереження напередодні опалювального сезону виконана лише на 50 відсотків.

– Ми не можемо казати, що в цьому є вина обласної адміністрації. Адже депутатські комісії дуже погано працюють, погано розподіляють кошти. Тож і департаменти не мають змоги їх освоїти, – заступник голови фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді не знімає вини з себе та своїх колег.

Роман Кізима також нагадав, що дотепер Львівська обласна рада не затвердила програму з поводженням з твердими побутовими відходами.

– У Львівській області розташовано близько 300 нелегальних майданчиків для збереження сміття. Програми немає, розмови про якийсь завод є бутафорними і нічого за собою не мають. І ми все ще очікуємо, коли обласна адміністрація подасть нам програму, нагадує він.

Архіви