Шкляр розповів, по чому топчеться Янукович

На Львівщині пропонують розвивати Україну, відштовхуючись від досвіду пострадянських республік, які досягнули набагато більше. Таку думку висловив Ігор Тенюх, кандидат у народні депутати в Стрийському виборчому окрузі №126.

“Сьогоднішня Верховна Рада — рудимент колишнього Радянського союзу, тому ми повинні рухатись вперед. Потрібно враховувати досвід тих пострадянських республік, які досягнули набагато більше, ніж Україна, — сказав Ігор Тенюх. — ВР доцільно перетворити в національні збори, як говорив Іван Франко, з двопалатною структурою”.

Своєю чергою, Василь Шкляр, кандидат у народні депутати в Перемишлянському виборчому окрузі №123, є прихильником президентсько-парламентської системи із сильними повноваженнями Глави держави.

“У тій ситуації, в якій опинилась Україна, потрібен сильний патріотичний український президент, а не такий, котрий є сьогодні, — каже пан Шкляр. — Незважаючи на те, що Президент має бути Гарантом Конституції, він потоптався по ній. Тому я вважаю, що потрібно зробити все для того, щоб повернути основний закон у його первісному вигляді”.

Крім того, на думку Шкляра, доцільно розпустити Конституційну асамблею, яка маніпулює з основоположним законом.

Архіви