Шість тисяч чоловіків призовного віку щодоби виїжджають з України через західноий кордон (відео)

45% чоловіків — це водії вантажівок.

Про це на пресконференції у Львівському пресклубі повідомив заступник начальника штабу – начальник відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, полковник Ігор Матвійчук, пише DailyLviv.com.

За словами полковника Ігоря Матвійчука, близько шести тисяч чоловіків призовного віку щодоби виїжджають з України по всій ділянці західного кордону. 45% чоловіків, які виїжджають — це водії вантажівок. Наступна категорія — це особи, які супроводжують людей з інвалідністю і самі особи з інвалідністю. Вона становить 15%.

Полковник пояснив, що одна людина з інвалідністю може кілька разів перетинати кордон з різними доглядальниками призовного віку.

“У правилах перетину кордону не деталізована система контролю і можливість контролю за особою, яка супроводжує особу з інвалідністю. Одну особу з інвалідністю можуть супроводжувати різні особи на підставі акту встановлення факту догляду. Він незахищений, може підроблятися. З однією особою з інвалідністю може виїхати кілька осіб. А перевірити, чи повернулися попередні неможливо. Ця система потребує вдосконалення”,- наголосив Ігор Матвійчук.

За його словами, цю систему зараз вдосконалюють, щоб за однією особою з інвалідністю була закріплена лише одна особа для супроводу — туди й назад.

8-7% тих, хто виїжджає, — це чоловіки, непридатні для військової служби.

Архіви