Шарій проти НТА: проросійський блогер вимагає покарати телеканал за проукраїнську позицію

Одразу кілька скарг на телеканал НТА надійшло в Поліцію від керівників обласних осередків Партії Шарія. Йдеться про топові ток-шоу, які виходять у прямому ефірі телеканалу. Функціонери партії Шарія мають претензії до проукраїнської позиції редакції і вимагають, аби правоохоронці порушили кримінальну справу. Наразі відомо, що скарги надіслали з Донецького, Сумського та інших партійних осередків.

Звичайно, нас це не зупинить, ми жодним чином не плануємо змінювати свою риторику, тому що ми в ній переконані, це редакційна політика телеканалу. Так, ми проукраїнські, і змінюватися через те, що прихильники Шарія пишуть на нас заяви, звичайно, ми не будемо. Нас це не злякає і жодна з програм не припинить свій вихід”, – зазначила генеральний продюсер Телеканалу НТА Наталія Струк.

Слід зазначити, що минулого тижня редакція телеканалу НТА заявила про тиск на свободу слова. До проросійського блогера Шарія доєдналися чиновники Львівської міськради, які вирішили виселити ЗМІ з орендованого приміщення, де медіа планує облаштувати студію. Редакція пов’язує такі дії мерії з помстою за критичні матеріали про корупцію та зловживання у Ратуші, які були в ефірі телеканалу.

Архіви