Сергій Власенко не хоче бути прем’єр-міністром

Опозиційний блок разом з блоком Петра Порошенка та «Народним Фронтом» вчора проголосував за те, щоби громадські активісти, які борються з корупцією, заповнювали електронні декларації. Добре, що їм вистачило здорового глузду прибрати з цього переліку журналістів.

Про це сьогодні, 24 березня, під час прес-конференції на тему: «Політична криза у Верховній Раді, подробиці меморандуму України з МВФ, подальші дії ВО «Батьківщина» в українському політикумі», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив народний депутат України, заступник голови партії ВО «Батьківщина» Сергій Власенко.

Він звинувачує провладні партії у тому, що вони, заради підтримки рішень, потрібних Президентові, не гребують домовлятися з очевидними ворогами.

– Дві фракції, які декларують, що вони мають більшість у Верховній Раді, під час голосування разом «дають» від 150 до 190 голосів. А інше вони докуповують в той чи інший спосіб у різних уламків партії регіонів, як би вони не називалися, – говорить нардеп.

Водночас, за його словами, політична партія «Батьківщина» перебуває в опозиції до того курсу, який проводить сьогодні чинна в Україні влада. Проте  стверджує, що дострокові парламентські вибори – це не мета партії, яку він представляє.

– Дострокові парламентські вибори – це інструмент. А мета – зміна того антиукраїнського курсу, який веде нинішня влада, – переконує нардеп.
Сергій Власенко також поскаржився, що жодних політичних рішень Верховна Рада не приймає.

– Політичні рішення приймають дві особи. Це – Петро Порошенко, який контролює 150 голосів своєї фракції та Арсеній Яценюк, який контролює 82 голоси фракції «Народний фронт», – вважає нардеп.

А ось як має бути, розкажуть завтра, 25 березня.

– Завтра в Києві відбудеться з’їзд ВО «Батьківщина», де лідер партії Юлія Тимошенко презентуватиме програму виходу з кризи з тієї ситуації, яка зараз склалася в Україні, – анонсував Сергій Власенко.

Повертаючись до можливих дострокових виборів та можливого переможця, він ухилився від прямих прогнозів.

– Якщо українцям подобається те, що відбувається зараз, то переможуть одні політичні сили. Якщо українцям не подобається те, що відбувається зараз, то переможуть інші, – ось так нардеп не сказав нічого.

Закликаючи до позачергових виборів, як президентських, так і парламентських, заступник голови ВО «Батьківщина» Сергій Власенко заявив, що не має наміру обійняти посаду прем’єр-міністра.

Архіви