СБУ цікавиться жителями Львівщини, які їдуть на завтрашній мітинг у Київ

Голова фракції БЮТ у Львівській обласній раді Іван Стецькович заявляє, що СБУ перевіряє інформацію стосовно людей, які планують завтра, 7 вересня, їхати у Київ під стіни Верховної Ради України, де пройде акція протесту проти підвищення цін на газ. Про це І. Стецькович повідомив сьогодні під час прес-конференції.

За словами Івана Стецьковича, сьогодні зранку йому зателефонував працівник Служби безпеки України з Яворівського району, оскільки він є головою районної партійної організації ВО «Батьківщина» у Яворівському районі. Працівник СБУ розпитував І. Стецьковича про участь жителів Львівщини, які є активістами партії «Батьківщина», у завтрашній акції та їхню кількість.

«У нас що вже Конституцією скасовано вільне пересування по території України, і воно відбувається тільки з дозволу СБУ? Я пояснив, що це наша внутрішньопартійна справа – коли ми поїдемо, скільки нас поїде і таке інше. Це ще одне підтвердження того, що терпіти далі цю тоталітарну узурпацію більше не можна», – наголосив І. Стецькович.

Нагадаємо, Народний комітет захисту України закликає громадян України прийти 7 вересня о 9.00 під стіни Верховної Ради України, де пройде акція проти підвищення цін на газ.

Комітет захисту України закликає громадян боротися за свій добробут разом із НКЗУ: прийти до Верховної Ради 7 вересня 2010 року о 9.00 “і сказати своє тверде “Досить!” грабіжницькій політиці” влади.

Архіви