Санкції Росії проти Порошенка напередодні місцевих виборів – це дружня допомога від Путіна, – політик у Львові

У Львові показали документи, які свідчать про торгівлю підприємств Петра Порошенка із Російською Федерацією у період часткового воєнного стану.

Заступник голови партії ВО «Батьківщина», народний депутат України  Сергій Власенко заявив, що патріотизм п’ятого Президента України є фальшивим.

– Порошенко – фальшивий патріот, – сказав він на пресконференції «Прогнози політичної осені: парламент та місцеві вибори»  у Львівському пресклубі.  – На моє глибоке переконання, не може називатися патріотом людина, яка працювала в уряді Януковича, яка привела у великий політикум Медведчука, і яка мала бізнесові інтереси із ворогом.

Сергій Власенко нагадав, що від 26 листопада 2018 року в Україні, за наказом Порошенка, було запроваджено частковий воєнний стан. І показав документи, які свідчать: у грудні цього ж року Пісківський завод скловиробів і ТзОВ «Інтерстарч Україна», які є бізнесом Порошенка, торгували на російський ринок. Це пояснює, чому в Кремлі не запровадили економічних санкцій проти найближчого оточення Петра Олексійовича, каже Власенко:

– Санкції проти Президента ввести не можливо за законом, але чому у санкційному списку не було пана Кононенка – найближчого партнера Порошенка? Чому санкції проти Петра Олексійовича не ввели відразу після того, як він залишив президентське крісло? І чому це зробили саме зараз – напередодні місцевих виборів в Україні? Маю просте пояснення: сьогодні Путін надав Порошенкові дружню допомогу, щоб відбілити його в очах виборців.

Сергій Власенко також наголосив, що БЮТ і «Європейська солідарність» не можуть бути в коаліції через ідеологічні розбіжності.

– Ми не можемо об’єднуватись з політичною силою, яка має такого лідера. Я знаю Порошенка близько 20 років. І добре пам’ятаю, коли треба було 2004 року захищати російську мову, він її захищав. І Харківські угоди підтримував. Я вважаю, що Порошенко  – гарний бізнесмен. Але він не є  патріотом, – сказав Власенко.

 

Відео: Львівський пресклуб

Архіви