«Самозахист» через ЗМІ офіційно повідомив правоохоронців про злочинні дії Садового і керівників теплопостачальних підприємств Львова

Через ЗМІ Асоціація житлових кооперативів та об’єднань співвласників «Самозахист» повідомляє правоохоронців про навмисні і систематичні злочинні дії мера Львова Андрія Садового та керівників теплопостачальних підприємств. Вони призвели до грабунку на кількасот мільйонів гривень близько 200 тисяч сімей у Львові. Про це сьогодні, 25 листопада, під час прес-конференції повідомив координатор Асоціації «Самозахист» Віталій Сергатюк.

За словами Сергатюка, ці особи свідомо впродовж трьох років обкрадають мешканців Львова. Зокрема, незаконно був встановлений двоставковий тариф безпосередньо на теплову енергію отриману від електрогенеруючих підприємств ТЕЦ-1 і ТЕЦ-2. А також завищені ціна на Гігакалорію теплової енергії, самовільно встановленої виконкомом.

«Адже з понад 200 тисяч львівських сімей переважна більшість отримує теплову енергію, вироблену ТЕЦ-1 і ТЕЦ-2, а не котельнями, що належать «Львівтеплоенерго» чи «Залізничтеплоенерго». Двоставковий тариф на це тепло запроваджений незаконно. Львів’яни мають платити за наданий їм продукт, а не за послуги, які не надаються, так зване, теплове навантаженням. Окрім того, вартість тепла, що виробляється ТЕЦ встановлює виключно НКРЄ, а не органи місцевого самоврядування. Практично, львів’яни платять незаконно вдвічі більше», – наголосив Сергатюк.

«Самозахист» закликав львів’ян припинити платити за послуги з теплопостачання і вимагати негайного проведення перерахунку і повернення всіх незаконно стягнених коштів. «Ми зовсім не хочемо зірвати опалювальний сезон, однак це єдиний спосіб припинити цю незаконну зухвальщину. Тепло львів’янам все одно не відключать, адже Уряд має покрити кошти за злочини, вчинені посадовцями», – пояснив Сергатюк.

Також львів’ян закликають масово звертатись до суду.

Сердюк наголосив, що й міські обранці зрадили своїх виборців, адже, скасувавши на сесії у 2007 році двоставковий тариф, сховали цю ухвалу під сукно і мовчки спостерігають за грабунком львів’ян.

З цією ж заявою «Самозахист» звернеться до Уряду та Генпрокуратури і сподівається, що напередодні виборів політики не білбордами, а своїми діями допоможуть львів’янам повернути вкрадені кошти.

Архіви