Саган каже, що переміг завдяки Дубневичу, і хоче займатися дорогами

Володимир Саган, який за попередніми результатами перемагає на виборах до обласної ради у 24-му виборчому окрузі (Городоцький район), хоче працювати у комісії з транспорту.

«Ситуація з дорогами в окрузі жахлива і її треба змінювати», – заявив він сьогодні під час прес-конференції.

За інформацією Сагана, явка на їхньому окрузі становила 58% і за нього проголосувало близько 78,5% виборців.

Свій успіх Саган пояснив, насамперед, тим, що він представляв команду Ярослава Дубневича (який до обрання у Верховну Раду також був депутатом обласної ради від цього округу). Також, за словами Сагана, зіграло роль і те, що його висувала партія УДАР і він був єдиним узгодженим кандидатом від опозиції по 24-му округу.

Будучи депутатом обласної ради, Саган має намір «продовжувати ті справи, які були започатковані в 2010 році» (при обрані депутатом ЛОР Ярослава Дубневича, – ред.).

Народний депутат Ярослав Дубневич зазначив, що за попередніми результатами, різниця між Саганом і його найближчим конкурентом Йосипом Фабригою – понад 11 тис. голосів. «Це приклад, як на Городоччині підтримують нашу команду», – заявив він.

Нагадаємо, проміжні вибори до Львівської обласної ради відбулися вчора, 7 квітня, у семи округах. Попередні результати виборів уже надали штаби кандидатів.

Архіви