Садовий ігнорує запити про співпрацю комунальників Львова з колекторами, – депутат

До міського голови вже було направлено три депутатські запити щодо доцільності співпраці львівських комунальних підприємств з колекторськими компаніями, однак у відповідь надходять тільки формальні відписки.

Про це сьогодні, 22 вересня, на прес-конференції-звіті повідомив депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода», голова комісії депутатської діяльності та законності Любомир Мельничук.

«Не є секретом, що, наприклад, «Львівводоканал» використовує послуги колекторських компаній для «вибивання» боргів з громади міста Львова. Це є абсурдна ситуація. Вони ж використовують кошти комунального підприємства. Тобто львів’яни за свої гроші наймають собі колекторів, які діють в незаконний спосіб», – зазначив Мельничук.

За його словами, до нього надходять звернення мешканців про те, що колектори приходять посеред ночі до них додому, при чому «спілкуються недержавною мовою часто в образливій формі».

Голова комісії депутатської діяльності та законності повідомив також, що дотепер у відповідь на запити вони отримують лише відписки міського голови.

«Це питання вже обговорювали на сесії і дотепер результату нема жодного», – сказав він.

Архіви