Ринат Ахметов не купуватиме стадіон «Арена-Львів», – директор стадіону

Війна в Україні несподівано допомогла стадіону «Арена-Львів» у розвитку. Раніше не знали, хто ж на тому стадіоні буде грати, а тут раптом з’ясувалося, що це друга спортивна арена після НСК «Олімпійський», що тут буде грати і «Шахтар», і «Дніпро», і «Металіст», і збірна України.

Така думка прозвучала в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) під час розмови на тему «Як і хто експлуатуватиме стадіон «Арена-Львів»?».

З нею цілком погоджується директор ДП «Арена-Львів» Денис Ринський.
– Зараз на Сході України немає можливості і дозволу виступати футбольним клубам. У клубах грає дуже багато легіонерів, які просто не поїдуть туди грати, уболівальники зарубіжні не хочуть їхати. Та й взагалі великий ризик проводити футбольні матчі там, де є небезпека, – каже директор стадіону.

Тому УЕФА дозволило проводити матчі єврокубків, матчі за участю національної збірної у відбіркових турах до єврочемпіонатів на двох стадіонах – «Арена-Львів» та НСК «Олімпійський».

У той же час Денис Ринський спростував інформацію, що львівський стадіон хоче купити Ринат Ахметов для свого клубу.
– Часи не ті, щоб купувати стадіони, навіть для «Шахтаря». Стадіон недобудований, недоукомплектований в деяких питаннях. В технічних, зокрема, – каже він.
Хоча, багато коштів, щоби добудувати стадіон, не треба. На цей момент питання стоїть про введення в експлуатацію всіх тих систем, які зараз є. Але в той же час, ця сума є настільки великою, що з господарської діяльності її не вдасться покрити. Тому дирекція має намір звертатися до уряду за фінансовою допомогою.

Що стосується львівських «Карпат» та їхнього бажання грати на «Арені-Львів», то Денис Ринський вважає, що це стосується тільки бажання команди.
– Проведення матчу коштує 140 тисяч гривень. Це є базова ціна. Матч збірної України – це повний стадіон, є матчі, коли не вдається наповнити чашу арени, – каже директор стадіону «Арена-Львів».

Що стосується ціни для проведення концертів, то це коштуватиме вдвічі більше, тому що стадіон використовується не за футбольним призначенням.

Архіви