Робота Львівської обради – концерт на замовлення одної партії, – політик

Голова ЛОО ВО «Батьківщина» Роман Ілик заявляє, що робота Львівської облради нагадує йому концерт на замовлення однієї політичної сили.

Про це він повідомив 9 березня під час прес-конференції  у Прес-клубі.

Ілик наголошує, що керівництво Львівської обласної ради «уявило себе англійською королевою», яка «покладає квіти, ходить між пам’ятником і цвинтарем», яка фактично «самоусунулась від проблем області».

«Час від часу її показують по телебаченню, але це не має значення до громади. За 200 днів облради нового скликання зарано говорити про результати роботи, але достатньо зайти на сайт Львівської обласної ради і прочитати заголовки», – наголосив Роман Ілик.

З його слів, чи не у кожному з них фігурує голова облради, «свободівець» Олег Панькевич.

«Все це нагадує концерт на замовлення однієї політичної сили», – прокоментував Ілик.

Своєю чергою, екс-заступник голови Львівської обласної ради Микола Горинь зазначив, що від «Свободи», яка має більшість у міській та обласній радах Львова та області, є дуже значними очікування громади.

«Політика, яку вона провадить, – це серйозний наступ на всі попередні політичні сили, які були в облраді», – сказав він і додав, що на сьогодні свобода сама перебуває під серйозним тиском виборів до парламенту 2012 року.

«Проблема – яку позицію їм («свободівцям», ) зайняти у організації влади, щоб основною метою була не обласна, а Верховна Рада», – пояснив Горинь.

Водночас, Микола Горинь сказав: «Свобода» проводить аналіз роботи управлінь ЛОДА, це серйозний оптичний крок. Висловлено недовіру певним чиновникам. Але чи запропонують вони щось натомість, наразі я цього не бачу».

1 березня депутатський корпус Львівської обласної ради оцінив звіт «Про стан збереження і використання пам’яток культурної спадщини Львівської області» за 2010 рік, який озвучив начальник управління охорони культурної спадщини Василь Івановський, як незадовільний.

Архіви