Реформи від Януковича приведуть до тотальної русифікації суспільства, – з засідання Прес-клубу

За 19 років незалежності ми не виховали українців, які би, незважаючи на те, хто вони за походженням, говорили спочатку, що вони українці, а потім вказували, якого походження», – зазначив під час засідання Прес-клубу «Як зупинити перетворення України в УРСР?» голова ЛМО партії «Наша Україна» Олекса Луців. 

«Специфіка росіянина у тому, що він шовініст з самого початку. Якщо мешканець України називає себе рускім, то тоді має здати український паспорт, стати на консульський облік. Тоді така особа буде обмежена у правах порівняно з громадянами України. Він також наголосив, що Президент України Віктор Янукович «зі страшною силою копіює Путіна, і це загроза», але є надія, що під тиском у нього можуть заграти українські амбіції», – додав він. 

Участь у засіданні також взяли правознавець, координатор ГО «Гармонія і порядок» Дмитро Гудима, голова фракції БЮТ у Львівській обласній раді Іван Стецькович, представник Партії регіонів Володимир Матківський, голова ЛОО партії «УДАР» Віталія Кличка Ярослав Гінка. 

Промовці відзначили, що реформи, які здійснює нова влада, приведуть до тотальної русифікації суспільства, залежність суду від органів державної влади. Для того, аби змінити ситуацію, за словами спікерів, у країні треба провести, перш за все, економічні реформи. 

Проаналізувати, що кожен з нас зробив для держави Україна та її розвитку і не чекати, поки за вас щось зроблять інші, запропонував представник Партії регіонів Володимир Матківський.

Архіви