“Призначення Тігіпка на посаду прем’єр-міністра не змінить тактики “Сильної України” на місцевих виборах на Львівщині”, – Василь Барилюк

"Якщо Сергій Тігіпко стане прем’єр-міністром в уряді президента Віктора Януковича, то це може дещо негативно вплинути на галицького виборця під час місцевих виборів, і "Сильній Україні" доведеться важче агітувати за себе. Але це не вплине на нашу тактику", – сказав голова ЛОО "Сильна Україна" Василь Барилюк.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо поширених страхів представників малого і середнього підприємництва перед донецькими, які буцімто забиратимуть бізнес на Галичині, то представники партії "Сильна Україна" вважають такі чутки перебільшенням, оскільки Партія регіонів за останні роки змінилася.

ЛОО "Сильна Україна" підтримуватиме на посаду міського голови Львова того кандидата, якого не боятиметься інвестор

"Ми будемо обов’язково підтримувати кандидата на посаду міського голови Львова, але про цю кандидатуру ми оголосимо після того, як буде прийнято колегіальне партійне рішення", – сказав голова ЛОО "Сильна Україна" Василь Барилюк під час сьогоднішньої прес-конференції у Прес-клубі. "Львову насамперед потрібна прозора влада, якої інвестор не буде боятися, яка не зазиратиме інвестору в кишеню, і тоді інвестиції потечуть у наше місто рікою", – запевнив Василь Барилюк.

"Сильна Україна" готова йти на місцеві вибори у блоці разом із "Фронтом змін"

"Ми абсолютно незадоволені результатом підтримки Сергія Тігіпка під час президентських виборів на Львівщині. Тепер у кожну раду Львівщини на місцевих виборах "Сильна Україна" буде пропонувати половину своїх кандидатів у депутати і якщо туди пройдуть тільки 25%, то такий підсумок вважатимемо невдачею", – про це сказав голова Львівської обласної організації "Сильна Україна" Василь Барилюк на прес-конференції у Прес-клубі з приводу партійної тактики на майбутніх місцевих виборах. 

Головним конкурентом на місцевих виборах на Львівщині Василь Барилюк назвав ВО "Свобода", а найбільш ймовірним партнером, навіть у варіанті допустимого блокування – "Фронт змін". Партію "Сильна Україна" Василь Барилюк називає правоцентристською.

Фото Маркіяна Лисейка

Архіви