Прикордонники Мостиського загону врятували від загибелі родину зі Сирії

Прикордонники Мостиського прикордонного загону врятували від загибелі родину з шести осіб зі Сирії, двох дорослих і чотирьох дітей, які намагалися незаконно потрапити до Європи.

Про це сьогодні, 28 грудня, під час прес-конференції на тему: «Підсумки оперативно-службової діяльності прикордонних загонів за 2016 рік», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник Мостиського прикордонного загону, полковник Ігор Говорущак.

За його словами, так звані провідники покинули цю родину біля кордону, в снігах, коли температура повітря опустилася до мінус 14.

– У тісній співпраці з польськими колегами ми затримали 35 нелегальних мігрантів з країн Африки та Азії, – каже він.

Загалом за рік затримали 123 порушники державного кордону. З них – 13 осіб намагалися перейти кордон за фальшивими документами. Також через наш кордон намагалися перевезти 312 одиниць зброї, понад 912 одиниць боєприпасів, понад 2,8 кг наркотиків.

– У Краковці за один раз службовий собака вияв понад 9,5 тисяч штук наркотичних пігулок, які були запаяні у заводські пакетики з кавою. А два тижні тому на возі з кіньми везли понад 42 тисячі пачок цигарок, – розповідає полковник Ігор Говорущак.

Щодо чемних громадян, то за 2016 рік ділянку україно-польського кордону, яку охороняє Мостиський прикордонний загін, перетнуло 9,5 млн осіб та майже 3 млн авто.

Архіви