Проти Садового вперше проголосувало 90 тисяч виборців – спостерігач

І електорат «Свободи», й електорат Андрія Садового кількісно не змінився.

Про це сьогодні, 16 листопада, під час засідання на тему: «Підсумки ІІ-го туру виборів міського голови Львова 15 листопада», яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомив аналітик ГМ «ОПОРА» у Львівській області Олександр Неберикут.

– Є приблизно 20 тисяч виборців, які вже років з десять голосують за «Свободу». І Садовий, який вже виграє треті вибори, то не було жодних виборів, де би він набрав менше 130 тисяч голосів виборців. Це теж є певною тенденцією, незважаючи на те, чи Садовому протистоїть «Свобода», як це було зараз, чи протистоїть Писарчук, як це було в 2010 році, – каже спостерігач. 

Хоча, як він зазначив, чи не вперше проти Садового проголосувало 90 тисяч виборців. Раніше. коли він перемагав, проти нього голосувало набагато менше. Водночас і ці вибори показали, що зараз немає політичної сили чи політика, який би міг протистояти Андрієві Садовому.

За словами голови правління ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Соломії Саврук, і в першому, і в другому турах кількість голосів, які здобув Андрій Садовий, – однакова.

Архіви