Прокуратура Львова цьогоріч не порушувала справ за наднормові стоки у каналізацію

Упродовж дев’яти місяців цього року прокуратура Львова не порушувала і не розслідувала жодних кримінальних справ за скидання екологічно шкідливих наднормативних стоків у каналізаційні мережі.

Про це 5 листопада на брифінгу повідомив керівник медіа-проектів ЛОГО «Львівський прес-клуб» Роман Шостак, посилаючись на інформацію, яку вони отримали у відповідь на свій запит до прокуратури м. Львова.

Зокрема, у відповіді на запит щодо надання інформації про результати перевірок підприємств за скидання екологічно шкідливих наднормативних стоків у каналізаційні мережі міста Львова упродовж 2012 року та з інших питань, сказано: «Прокуратурою м. Львова упродовж 9 місяців 2012 року питання щодо притягнення до встановленої законом відповідальності підприємств у м. Львові та приміській зоні за скидання екологічно шкідливих наднормативних стоків у каналізаційні мережі ЛМКП «Львівводоканал» не ставилось, кримінальні справи за даними фактами не порушувалися та не розслідувалися».

Натомість прокуратура Львівської області 5 листопада повідомила, що робота в цьому напрямку проводитиметься, зауважив Шостак.

Із відповіді ЛМР на інформаційний запит стало відомо, що ЛМКП «Львівводоканал» з 1 січня по 25 жовтня виставило 61 претензію до підприємств Львова за скидання наднормативно забруднених стічних вод. Суди задовольнили 27 позовних заяв. 12 заяв ще перебувають на розгляді у судах..

Архіви