Проїзд у львівському транспорті має коштувати 3-5 грн, – перевізники

У залежності від вартості транспортного засобу, проїзд у громадському транспорті м. Львова мав би коштувати від 3 до 5 грн. Таку думку на прес-конференції  у Прес-клубі 16 грудня висловив президент громадського об’єднання перевізників Львівщини “Західавтотранс” Роман Лобода.

«Все залежить від того, який транспортний засіб буде на лінії. Якщо вартість транспортного засобу – 400 тис., то вартість проїзду – 3 грн. Це – мінімум. Якщо вартість транспортного засобу сягає 1,5 млн, то вартість має бути 4-5 грн», – зазначив Роман Лобода.

Нинішня ж вартість проїзду у Львові, за його словами, є «ганебною».

Окрім того, Роман Лобода торкнувся питання перевезення пасажирів-пільговиків. Так, за його словами, їх кількість у загальному пасажиропотоці становить близько 20%. «Другими словами, платний пасажир платить за безоплатного», – наголосив він. На зауваження заступника начальника транспорту і зв’язку Львівської міської ради Андрія Білоуса, а також численних присутніх на прес-конференції журналістів, що в переважній більшості маршруток водії дозволяють проїзд лише 3-4 пільговикам, Роман Лобода відповів запереченням – такі випадки, за його словами, є лише поодинокими.

Також президент «Західавтотрансу» висловив переконання, що навіть із запровадженням нової транспортної схеми у Львові перевізники не зможуть забезпечити дотримання графіку руху, позаяк навіть коли у місті відкриють усі вулиці, залишатимуться такі вузькі місця, в яких все одно утворюватимуться затори.

Роман Лобода також покритикував проект договору з перевізниками, який, за його словами, є дуже одностороннім і не містить економічного обґрунтування.

Своєю чергою начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Микола Жук повідомив, що на сьогодні триває перевірка пропозицій, що їх надали перевізники, які бажають взяти участь в конкурсі. Сам конкурс, за його словами, відбудеться 28 грудня.

Як інформував ZAXID.NET, на тій же прес-конференції заступник начальника управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Андрій Білоус висловив переконання, що на сьогодні транспортне питання у Львові «замаране» політикою.

Архіви