Продюсер Ірини Білик зробив у Львові пропозицію праворадикалам

Ірина Білик як відповідальна громадянка України з 2014 року і дотепер жодного разу не виступала ані на території Російської Федерації, ані на території Автономної Республіки Крим.

Про це сьогодні, 28 лютого, під час прес-конференції на тему «Білик у Львові: продюсер співачки Олег Збаращук розповість, чому він хвилюється за праворадикалів”», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив продюсер співачки Ірини Білик та гурту «ТІК» Олег Збаращук.

Нагадаємо, що 6 березня у Львові заплановано концерт Ірини Білик. Проте окремі праворадикальні сили виступають проти цього концерту. Пояснюють вони це тим, що співачка підтримує агресора, який веде війну в Україні.

– Є кілька закидів, які намагаються роздути. Це – візит Іри в 2015 році до окупованого Криму через територію Російської Федерації. Він справді був, Іра літала на весілля до своєї подруги, якій за 5 років до цього напророчила гарного чоловіка. В той час не було нікого, хто би порадив їй цього не робити і попередив, що це є порушенням українського законодавства, – захищає співачку Олег Збаращук.

За його словами, з 2017 року він  намагався довідатися, як можна відповісти за це порушення.

– Вона би погодилася заплатити штраф або якось інакше відповісти за вчинення порушення. Виявляється, це можна було зробити впродовж трьох місяців. Зараз вже нічого зробити не можна. Таке у нас законодавство, – констатує він. 

Наступний закид співачці – відвідування концерту Філіпа Кіркорова у Москві влітку 2017 року.  

– Ірина офіційно одружена з громадянином Російської Федерації Асланом  Ахмадовим. Шлюб було укладено в Києві. Вони виховують сина, якому виповнилося два рочки. Звичайно, Аслан прилітає до Києва, а Іра – до Москви. Влітку 2017 року вона була присутньою на концерті Кіркорова як глядач. Сиділа в 49 ряду. Проте вона не виступала на тому концерті, не була заявлена в афіші, хоча її дуже про це просили, – стверджує Олег Збаращук.

Він не приховує, що він, як продюсер Ірини Білик, отримував пропозиції від російських телеканалів – виступити на їхніх телешоу та з’явитися на тих телеканалах, співати на концертних майданчиках Росії.

– Ірина Білик – абсолютно українська співачка. В її репертуарі останнім часом переважають україномовні твори, – каже продюсер.
Олег Збаращук не розуміє позицію праворадикалів у Львові, які вимагають від неї публічно назвати Росію «агресором».

– Вона не виступає з концертами в Росії, то чому її змушують це робити? Вони хочуть створити картинку для російського телебачення? – дивується він.

Натомість, за словами Олега Збаращука, Ірина Білик всі ці роки вела активну волонтерську діяльність. Проте ніде й ніколи про це не сповіщала, не хизувалася фото чи відео з пораненими чи бійцями на «нулі».

– Я забороняв своїм товаришам викладати фото та відео своєї волонтерської діяльності. Ми на тому не піарились. Але ситуація у Львові змусила нас вийти в публічну площину. Коли ти комусь допомагаєш, то це треба робити тихенько і не хвалитися цим, – каже продюсер.

Тому під час прес-конференції було продемонстровано відео, в якому волонтер Юрій Тира (Степанич) розповів про 244 авто, які було завезено в зону АТО фінансового сприяння Ірини Білик. А командир бойового підрозділу «Санта» натякнув, що співачка допомагала бійцям не тільки печивом та цукерками, але й більш вагомими і потрібними речами.

А праворадикалам, які протестують проти концерту Ірини Білик у Львові, Олег Збаращук запропонував 6 березня, відразу після концерту, сісти у два волонтерські бусики, які везтимуть допомогу в зону АТО.

– Мені дуже потрібна суттєва, правдива, чоловіча допомога,- зробив пропозицію продюсер.

Архіви