Пробне тестування планують пройти понад 21000 випускників західного регіону

Понад 21000 випускників у Львівській, Волинській та Рівненській областях зареєструвалися для проходження пробного тестування у період з 1 листопада по 11 грудня. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Термін реєстрації на пробне тестування завершується 14 грудня до цього часу представники ЛРЦОЯО планують зареєструвати близько 24000 учасників.

Пробне тестування відбудеться 13 та 20 березня 2010 року у дві зміни. 13 березня зранку відбудеться тестування з української мови та літератури, після обіду – з хімії та іноземних мов. 20 березня у першу зміну учасників тестуватимуть з математики та історії України, а після обіду з біології, географії та фізики. Таким чином, один учасник зможе взяти участь у тестуванні з кількох предметів.

«Мета пробного тестування – ознайомити учасників з процедурою проведення ЗНО, аби під час справжнього тестування уникнути непорозумінь. Динаміка та результати реєстрації на пробне тестування свідчать і про те, що кожен другий учасник вирішив протестувати себе з двох предметів. Загалом учасники зареєструвалися на 32000 тестувань з різних предметів», – зазначила Лариса Середяк.

Для того, аби зареєструватися на пробне тестування треба відвідати сайт www.lvtest.org.ua, де можна ознайомитись з Положенням про пробне тестування та порядком реєстрації. Крім того, для проходження тестування треба сплатити внесок на суму 69 гривень, що дозволить протестуватись з 1 предмету. Кожне наступне тестування вартуватиме ще 69 гривень.

«Ці кошти, 69 гривень, ми плануємо використати на друк спеціальних зошитів, оплату праці персоналу та сплату податків, як неприбуткова організація», – зазначила Лариса Середяк.

Архіви