Президенту Януковичу не довіряє 75% львів’ян

Львів’яни найбільше не довіряють президенту України Віктору Януковичу та голові Верховної Ради України Володимиру Литвину. Рівень недовіри до них становить 75%. Повідомив 31 березня директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович за підсумками дослідження електоральних настроїв населення Львова у березні 2010 року.

Колишньому президенту України Віктору Ющенку в тій чи тій мірі довіряють 29,5% опитаних, а не довіряють – 63,7%. Лідерці БЮТ Юлії Тимошенко довіряє стільки ж відсотків населення, як і не довіряє – 44,8% і 48,1% відповідно.

Позитивний баланс довіри серед львів’ян мають тільки три національні політики – лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк – +13%, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок – +6%, лідер «Сильної України» Сергій Тігіпко – +4%. При цьому, за рівнем відносної довіри лідирує Арсеній Яценюк – 48,3%, а за рівнем цілковитої довіри лідирують Юлія Тимошенко і Олег Тягнибок – 15 і 13% відповідно.

Політолог зазначив, що рейтинг В. Януковича може змінитися у кращу сторону, коли останній не торкатиметься питань мови, НАТО, ЧФ: «Інакше хвиля протесту зможе підняти рейтинг інших політичних сих, наприклад політичної сили, яка може утворитися на базі Нашої України, Тігіпка, Яценюка».

Дослідження приводили 19-25 березня серед 800 львів’ян віком від 18 років. Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю, згідно з опитувальником.

Архіви