ПРЕС-ТУР У ТЕРНОПІЛЬ


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у одноденному медійному заході, що складатиметься з тренінгу та прес-конференції, і який проводиться у рамках проекту МФК «Розвиток агрострахування України».

Прес-захід відбудеться, 20 лютого на базі Тернопільського прес-клубу реформ.

До участі в ньому  запрошуємо журналістів Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської та Рівненської областей.

Назва тренінгу – «Сучасні журналістські стандарти як обов’язкова умова формування об’єктивної та конкурентноздатної журналістики».

На тренінгу йтиметься про тематичну сегментацію, яка забезпечує високий рівень організації роботи, а відтак, і високу ефективність праці, про вимоги до матеріалів, які подаються в інформаційних та аналітичних жанрах, про потребу їх тематичної витриманості та стислості, про те, як подавати та оформляти заголовки, врізи, про правила підготовки та проведення ексклюзивних інтерв’ю. 

На тренінгу також йтиметься про особливості авторської журналістики та про необхідність запровадження об’єктивної журналістики, яка здатна значно підвищити конкурентоздатність ЗМІ та більшою мірою задовольнити інформаційні потреби споживачів.

Тренінг проводить один з провідних в Україні медіа-технологів, професійний журналіст, керівник Національного прес-клубу «Громада і влада» Сергій Губін.

Після закінчення тренінгу відбудеться прес-конференція на тему: «Запровадження нової системи агрострахування в Україні – яку роль має відігравати держава у захисті доходів аграріїв?»

До участі в прес-конференції як доповідачі запрошені представники Міністерства аграрної політики України, Тернопільської облдержадміністрації, професійних об’єднань страхових організацій та сільгосптоваровиробників, сільськогосподарських підприємств, незалежні експерти.

До розгляду на прес-конференції пропонуємо такі питання:

·         Як може позначитися відсутність у Бюджеті-2009 субсидії на страхування сільськогосподарських ризиків на аграрному секторі України та на страховому ринку?

·         Чому держава відмовляється від застосування агрострахування для підтримки аграріїв, враховуючи, що цей механізм належить до «зеленого кошика» СОТ?

·         Що робити українським аграріям за нинішніх умов під час настання страхових випадків?

·         Як в інших країнах світу вирішують питання державної підтримки агровиробників через механізм страхування?

·         Чому в Україні практично не застосовують актуарно обґрунтовані тарифи агрострахування, які дозволили би здешевити страхування для виробників і зменшити тягар на бюджет?

·         Якою має бути стратегія розвитку агрострахування?

·         Чому українські агровиробники зацікавлені в запровадженні сучасної моделі агро страхування?

·         Як позначиться на подальшому розвитку українського АПК та національної економіки в цілому запровадження нової системи агрострахування?

Журналістів забезпечать роздатковими матеріалами. Організатори заходу беруть на себе вирішення питань, пов’язаних із харчуванням. Зокрема, після закінчення заходу відбудеться фуршет.

Програма заходу:

7.00 – виїзд зі Львова

9.00 – 10.00 – реєстрація преси

10.00 – 14.00 – тренінг

14.00 – 15.30 – прес-конференція

15.30 – 16.30 – фуршет та вирішення організаційних питань

16.30 – повернення у Львів

Прохання акредитуватися до 18:00 18 лютого 2009 за телефонами: 235-77-90, 235-40-46 або електронною поштою pressclub@pressclub.lviv.ua. Автобус розрахований на 10 осіб.

Про місце і час відправлення автобуса до Тернополя повідомимо пізніше.

Архіви