ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Представлення 19 випуску Індексу сталості розвитку організацій громадянського суспільства України (CSOSI) у 2015 році».

Організатор: Творчий центр ТЦК за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Довідка

Індекс сталості розвитку громадянського суспільства (CSOSI) – це ключовий аналітичний інструмент, що вимірює прогрес розвитку громадянського суспільства в Центральній та Східній Європі. Впродовж дев’ятнадцяти років Індекс відстежує прогрес в розвитку громадянського суспільства в двадцяти дев’яти країнах. Індекс вивчає загальні сприятливі умови для розвитку громадянського суспільства, приділяючи особливу увагу правовому середовищу, організаційній спроможності, фінансовій життєздатності, громадянському представництву, наданню послуг, інфраструктурі та ставленню з боку громадськості. Кожен показник вимірюється за семибальною шкалою, де 1 показує дуже розвинутий рівень та 7 означає низький рівень розвитку. Цей звіт підготувало Агентство США з міжнародного розвитку у партнерстві з місцевими організаціями в кожній країні.

Для отримання докладної інформації, будь ласка, контактуйте з Наталією Купрій за електронною адресою: office@ccc.kiev.ua

Архіви