ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Результати  моніторингу використання державних коштів на місцевому рівні».

До участі в прес-конференції запрошені:

  • Любов Паливода, заступник директора проекту «Гідна Україна», Київ;
  • Володимир Ханас, голова Творчого молодіжного об’єднання «Нівроку»,Тернопіль;
  • Ігор Марков, аналітик проекту Західноукраїнського медіа-центру «Нова журналістика»;
  • Олександр Софій, аналітик проекту ГО «Європейський діалог».

Під час прес-конференції будуть оприлюднені: 

1.       Результати проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» та їхнє практичне використання.

2.       Результати діяльності Коаліції громадських організацій з моніторингу використання державних субвенцій на місцевому рівні.

3.       Результати моніторингу використання коштів державного бюджету на ліквідацію наслідків буревію у Львівській області 23 червня 2008 року  та – на реконструкцію автомобільних доріг у місті Львові.

4.       Результати моніторингу дій органів влади та місцевого самоврядування в процесі використання субвенцій з державного бюджету в рамках районної програми капітального будівництва Мостиського району за 2006 – 2008 роки;

Довідка

Громадський моніторинг використання субвенцій з державного бюджету на місцевому рівні відбувався з 15 серпня 2008р. до 15 березня 2009 р. коаліцією громадських організацій у 6 областях України (Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Тернопільській, Чернівецькій). До коаліції увійшло 8 організацій, які працюють в обраних для моніторингу регіонах України.

Метою громадського моніторингу було виявлення «вузьких місць», які створюють умови для виникнення корупційних діянь в діяльності органів місцевого самоврядування та органів місцевої влади в Україні під час надання та використання субвенцій з державного бюджету на місцевому рівні.

Архіви