ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Старт на Львівщині соціального проекту «Жінки – це 50% успіху України», спрямованого на збільшення кількості жінок у владі».

 

Учасники:

  • Антоніна Колодій, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри політичних наук і філософії Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України;
  • Любов Максимович, голова Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи»;
  • Роман Кошовий, голова ЛОГО ВГО «Комітет виборців України»;
  • Олександр Неберикут, координатор ГМ «Опора» у Львівській області.

 

Довідка

Україна посідає передостаннє місце з 58-ми країн-членів ОБСЄ за рівнем політичної участі жінок. За кількістю жінок у парламенті держава – далеко позаду багатьох країн Азії та арабського світу (за даними Міжпарламентського союзу).

Жінки можуть та повинні посідати гідне місце поряд із чоловіками в розбудові країни та проведенні реформ. Так вважають українці (дослідження НДІ).

Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи» за підтримки Національного демократичного інституту розпочинає соціальний проект «Жінки – це 50% успіху України».

Проект спрямовано на активізацію та підтримку громадської позиції жінок, збалансування представництва жінок та чоловіків на ключових позиціях заради пришвидшення створення європейської моделі суспільства.

Проект передбачає проведення пілотної громадсько-інформаційної кампанії під слоганом «Жінки – це 50% успіху України» та – низки публічних заходів у Львівській області. До дискусії будуть залучені лідери громадської думки, представники політичних партій та ЗМІ.

Більше інформації про проект – на сайті www.50vidsotkiv.org.ua

 

Архіви