На Львівщині презентували проект «Жінки – це 50% успіху України»

Сьогодні, 23 вересня, на Львівщині презентували соціальний проект «Жінки – це 50% успіху України».

Про це повідомила під час прес-конференції голова Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи» Любов Максимович, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Головна мета проекту полягає у збільшенні кількості жінок у владі. «Даним проектом ми прагнемо надихнути наших жінок сміливіше йти до рівня прийняття важливих для країни рішень. Ми маємо зруйнувати існуючі стереотипи щодо місця та ролі жінки, зламати крижану скелю, яка, насправді, є штучною, і довести, що жінка гідна займати серйозні посади поряд з чоловіками», – наголосила Любов Максимович.

У свою чергу, завідувач кафедри політичних наук і філософії Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії Антоніна Колодій сказала, що їй соромно за те, що в Україні й досі жінки не представлені на вищих гілках управління.

«Аби країна зрушила з місця потрібна нова еліта. А Звідки ми маємо її брати? Величезним резервуаром – є жіноцтво, яке не мобілізовано на шляху до управління. Тому наше завдання – починати з малого – ініціювати жінок до вступу в різні громадські та політичні об’єднання. Це вкрай важливо, адже на сьогодні лише 2% жінок беруть активну участь суспільно-політичному житті», – підкреслила професор.

Відповідаючи на запитання, чому жінки не йдуть у політику так активно, як чоловіки, голова «Комітету виборців України» Роман Кошовий сказав наступне: «На жаль, у нашому суспільстві відсутня жіноча солідарність. Жінки не хочуть голосувати за жінок. Отож, ми маємо порушити цей феномен. Показати жінкам, що без них країна зміниться на краще».

Пілотний проект триватиме на теренах Львівської та Вінницької областей до кінця грудня 2014 року. Протягом цього часу у 15 районних містах Львівщини буде розвернуто інформаційні майданчики, під час яких спеціалісти проводитимуть дискусії, дебати з приводу ролі та місця жінки у політичному житті.

Архіви