Політичні партії готові до відкритого обговорення списків

Партія «Громадянська позиція» готова до публічного обговорення виборчого списку на відповідність його критеріям закону про люстрацію.

Про це на прес-конференції у Львові заявив керівник виборчого штабу «Громадянської позиції», народний депутат Олег Канівець.

«Якщо громадянське суспільство, експерти й журналісти знайдуть будь-кого в нашому списку, хто не відповідає критеріям закону про люстрацію, прийнятого парламентом 16-го вересня, партія «Громадянська позиція» миттєво відреагує і прийме рішення, щоб ця людина не брала участь у виборах», – зазначив Канівець.

«Відповідно ми закликаємо також всі інші політичні сили, особливо рейтингові, застосувати норми дії закону про люстрацію і до своїх списків», – наголосив Канівець.

Нардеп нагадав, що на парламентські вибори партія «Громадянська позиція» йде разом з активними і відповідальними громадськими діячами й політиками з партії «Демократичний Альянс».

"Прийнявши рішення, що всі наші кандидати у народні депутати мають оприлюднити декларації про доходи, ми задали тон в плані відкритості і чесності виборчої кампанії. Сьогодні на партійному сайті "Громадянської позиції" в режимі он-лайн можна побачити, скільки коштів поступає на наш виборчий рахунок і скільки й на що витрачається щодня. Ми відкрито це показуємо й закликаємо до цього усі інші політичні сили", – зазначив Канівець.

Архіви