ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Початок роботи AVE Україна у західноукраїнському регіоні: плани та перспективи розвитку»

Вихід групи AVE у 2006 році у західноукраїнський регіон став першим кроком на шляху впровадження сучасного та надійного управління відходами у регіоні. Компанія керується європейськими принципами та багаторічним досвідом роботи в сфері управління відходами, а саме – профілактиці, сортуванні та екологічному складуванню сміття. 

Спільні підприємства у містах західної України, серед  яких – Виноградово, Коломия та Снятин – слугували основною для початку роботи компанії у західному регіоні. У січні 2010 року було підписано нову угоду із містом Мукачево (населення 80 000 осіб), відповідно до якої компанія займатиметься впорядкованим збором та утилізацією відходів.

Водночас компанія розпочала роботу у місті Львові (населення 760 000 осіб), придбавши 70% акцій компанії «Еко Львів Сервіс». Компанія почала використовувати сучасні транспортні засоби для перевезення відходів та встановила нові контейнери для збору та сортування відходів у центрі міста. Таким чином, завдяки високим стандартам компанії AVEбуло досягнуто значне покращення ситуації у центрі міста.

23 квітня об 11:00 у Палаці Потоцького (вул. Коперника, 15) відбудеться прес-конференція компанії AVE, під час якої керівництво компанії розповість про досягнення та плани компанії у Львові та Західному регіоні країни.

Для участі у події необхідною є акредитація до 12:00 четверга.

Акредитація за телефонами 067 773 76 29, 099 321 00 63, тел. +38 044 220 16 92 або по електронній пошті: [email protected]

Якщо у Вас виникнуть запитання або потрібною буде додаткова інформація – звертайтеся, будь ласка.

Архіви