ПР пропонувала «Фронту Змін» очолити Львівську облраду, – Яценюк

«Регіонали» пропонували «Фронту Змін» очолити Львівську обласну раду, – повідомив 3 грудня на прес-конференції у Львівському прес-центрі лідер цієї політичної сили Арсеній Яценюк.

«Нам, як політичній партії, пропонували цілу низку обласних рад очолити – в цьому списку була і Львівська обласна рада, і Івано-Франківська обласна рада. «Фронту Змін» з рук «регіонів» нічого не потрібно», – заявив Яценюк.

Відповідаючи на уточнююче запитання кореспондента ZAXID.NET , від кого саме надходила ця пропозиція, лідер «Фронту Змін» зазначив, що пропозиція надійшла з боку керівництва Партії регіонів.

«Це в першу чергу від керівництва Партії регіонів все виходило. І зі мною була розмова, і з місцевими керівниками. Але ми не спокусилися на посади керівників областей, тому що ми йшли з чіткою ідеологічною базою, і я чітко заявляв перед виборами, що ми – в опозиції», – сказав Арсеній Яценюк.

За його словами, він не цікавився, на яких умовах мала б відбутися така домовленість, бо остання призвела б лише до руйнування «Фронту Змін» як опозиційної політичної сили. «Ми не віддали Партії регіонів владу в Львівській області», – резюмував Яценюк.

Нагадаємо, Львівську обласну раду очолив «свободівець» Олег Панькевич, його першим заступником став також представник ВО «Свобода» Петро Колодій, заступником голови облради обрано «нашоукраїнця» Валерія П’ятака.

Архіви