Податковий Майдан 3:0: у Львові анонсували масштабну акцію підприємців 3 листопада у Києві

Вона відбудеться 3 листопада на площі Конституції у день пленарного засідання Верховної Ради.

Організатори акції – представники Всеукраїнського руху #SaveФоп кажуть, що акція буде безстроковою і триватиме, допоки парламент не скасує законопроєкти №385031 і №385032. Натомість ФОПи вимагають, щоб влада прийняла два альтернатівні закони – №3853-1 та  №3853-2, які зареєстровані у парламенті, пише Dailylviv.

Законопроєкти, прийняття яких вимагають підприємці, скасовують норми про обов’язкові реєстри розрахункових операцій для дрібного бізнесу. Якщо дрібний бізнес не почують, то уже з 2021 усі ФОПи, що продають товари та послуги, зобов’язані будуть застосовувати РРО, а за найменші помилки у звідності чи перебої з Інтернетом їм загрожують штрафи.

Про це повідомив Сергій Доротич, керівник Всеукраїнського руху #SaveФоп, під час пресконфернції у Львівському пресклубі.

– Ми просили – ви сміялись. Ми вимагали – ви кривлялись. Ми кричали – ви не чули. Тепер ми виходимо на площу Конституції – символічно! – яка гарантує кожній людині право власну справу. Але вам, владі, байдуже на Головний закон України. Своїми законами про тотальну фіскалізацію і кешбек ви убиваєте мікробізнес в Україні на догоду олігархічним кланам, – звернувся він до влади від імені усіх представників мікробізнесу.

За словами Сергія Доротича, на площі Коституції 3 листопада зберуться підприємці з усієї Україниі вони стоятимуть до повної перемоги.

– Нас, малих підприємців – півтора мільйони, і нас вже підтримали 31 міська влада, 8 обласних і 3 районних, які надіслали відповідні звернення до президента і парламенту.  Я упевнений, що ми виграємо цю битву і не дамо знищити малий бізнес в Україні, який є основою її економіки, – наголосив він.

Відео: Львівський пресклуб

Архіви