Подання кандидатів у ДВК від кількох партій формувалися в одному штабі, – аналітик

Система «Вибори» у львівських мажоритарних округах виявила багато кратних подань серед кандидатів у члени ДВК. Це означає, що політичні партії, які є субєктами виборчого процесу, подавали дублікати документів кандидатів у члени ДВК. Така тенденція спостерігалася у трьох із чоотирьох мажоритарних округів Львова. Про це сьогодні, 27 вересня, під час пресс-конференції у Львівському прес-клубі повідомив аналітик моніторингово-аналітичної групи «Цифра»Тарас Фітьо.

Так, у виборчому окрузі №115 було виявлено 21 дублікат від двох суб’єктів подань – Народної партії та Фракції Народної партії.

На виборчому окрузі № 117 дублікати виявили в парах: Патріотична партія України та Всеукраїнська партія трудящих – дали 50 однакових подань. А також Українська національна консервативна партія та Єдиний центр – подали 13 дублікатів.

Виборчий округ № 118 виявився рекордсменом кратних подань, які виявила система «Вибори». Народна ініціатива та Руська єдність подали 46 дублікатів, Українська національна асамблея та Руський блок подали 26 кратних подань, Держава та Руський блок – 24 дублікати подань, Аграрна партія України та Руський блок – 21 дублікат, Держава та Руська єдність – 9 дублікатів.

За словами Тараса Фітьо, реально цю кількість подань треба помножити на два.

«Можна зробити висновок, що реально подання від кількох партій готувалися в одному штабі. Люди, кандидатури яких були запропоновані до жеребкування, не завжди знали, що будуть членами ДВК», – зазначив він.

Архіви