Пільгові перевезення на Львівщині може врятувати позачергова сесія ЛОР, – голова АТП

Про це сьогодні,10 грудня, на пресконференції у Львівському прекслубі на тему «Пільгові перевезення автомобільним транспортом у 2020 році» повідомив голова правління ТзОВ «Львівське АТП-14630» Ігор Самардак.

ЛОДА має підготувати зміни до бюджету, подати вимоги на скликання позачергової сесії Львівської облради і внести зміни в бюджет,- пояснює Ігор Самадак.

 Голова ЛОВ ГО “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” Іван Велійка бачить вирішення проблеми з пільговими перевезеннями на Львівщині у запровадженні монетизації. Тобто – безпосередніх виплат пільговим категоріям громадян коштів на проїзд у громадському транспорті.

 – Єдиний метод – це монетизація. Коли відбувається децентралізація, треба приймати рішення про монетизацію в рамках Львівщини. Дати людям кошти, яким держава надала пільги. І тоді вони гонорово мають заходити в транспорт і оплачувати проїзд,- каже Іван Велійка.

Нагадаємо, 1 січня 2020 року перевізнии Львівщини планують припинити перевезення пільговиків.

Львівська обласна рада не заклала коштів на наступний рік для відшкодування перевізникам витрат за обслуговування пільговиків.

Архіви