Підприємці Луганщини за Єдину, бо не хочуть другого Придністров’я – експерт

Більшість підприємців Луганщини – за єдину Україну. Бо ніхто не хоче другого Придністровя.  Про це під час відеомосту між Львовом і Луганськом на тему: «Тенденції у малому і середньому бізнесі на заході і на сході України» сказав заступник голови Алчевської спілки підприємців Артур Баранов.

Він порівняв те, що відбувається в Україні з малим і середнім бізнесом із хірургічною операцією. Луганський бізнес залишився на операційному столі з відрізаними печінкою ( Донецький регіон) і головою (Київ).

На думку Баранова, рецепт вирішення проблеми лежить у домовленностях не з людьми на місцях, а з політиками в Києві. Зокрема, зі східного регіону – такими, як Єфремов, та інші. Бо «другого розпаду малий і середній бізнес не переживе», вважає громадський діяч і підприємець, який з 1991 року займається малим бізнесом і керує невеличким підприємством у будівельній галузі.

 

Президент Луганської торгово-промислової палати Сергій Кириченко повідомив, що підприємці Луганщини скликали зїзд бізнесменів, у якому взяли участь майже 100 власників і генеральних директорів підприємств. Вони є працедавцями для 200 тисяч осіб.

Учасники з’їзду, за словами Кириченка, прийняли резолюцію про призупинення війни і проведення перемовин між бандформуваннями, більшість з яких становить «братній народ»,  «владою» ЛНР та підприємцями. Підприємці скерували також лист до керівництва України з проханням дослухатися до них і зустрітися заради вирішення проблеми.

Президент Луганської ТПП наголосив, що 95% підприємців Луганщини не підтримує ідею ЛНР.

 

Архіви