Переможцю Prime Yalta Rally 2010 вручили львівський телевізор

12 вересня переможцям міжнародного автораллі Prime Yalta Rally 2010 – одеському екіпажу в складі Ігоря Чаповського (пілот) та Андрія Ніколаєва (штурман) – вручили львівський телевізор «Електрон» з діагоналлю екрана 42 дюйми (107 см). Разом із медалями, дипломами і кубком остання і найсучасніша розробка ВАТ «Концерн-Електрон» стала найоригінальнішим трофеєм, що поповнив автомобіль переможців Subaru Impreza.

– Ми вперше стали офіційним партнером цього популярного раллі, в якому впродовж двох днів було поєднано одразу три змагання – етапи Кубка Європи та чемпіонату України і Кубок Президента України, – сказав голова правління ВАТ «Концерн-Електрон» Юрій Бубес. – Приємно, що з-поміж 64 екіпажів із 14-ти країн переміг український. Хоча особисто я не мав би нічого проти, якби мені довелося вручити телевізор автогонцям з Росії чи Румунії – екіпажі з цих країн фінішували на другому і третьому місцях, програвши переможцям лічені секунди. Адже в обох цих країнах телевізори «Електрон» мають давню добру славу.

На жаль, у Prime Yalta Rally, яке відбулося вшосте, не було екіпажу зі Львова. ВАТ «Концерн-Електрон» одержав пропозицію від Федерації автомобільного спорту України – організатора цього раллі – підготувати свій екіпаж на наступний рік.

– Ми поміркуємо над цією ідеєю. Вона – коштовна, але цікава для нас. Адже «Електрон» любить високі швидкості – наша продукція вже пів століття успішно літає в космос, – каже Юрій Бубес. – Хіба що на землі більше крутих поворотів. Траса в Криму – не для слабкохарактерних: із 64 екіпажів до фінішу доїхала лише третина.

Юрій Бубес розповів, що голова організаційного комітету Prime Yalta Rally 2010, президент Федерації автомобільного спорту України Євген Червоненко, автогонець із досвідом, після офіційного нагородження переможців, запросив партнерів раллі проїхатися трасою змагань на його спортивному автомобілі.  Але мало хто наважився доїхати цією трасою до її кінця – настільки вона складна для проходження на високій швидкості.   

Архіви