Партії регіонів не вдасться зібрати голоси для зміни виборчого законодавства

Сьогодні, 24 вересня лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк заявив у Львові, що не допустить зміни виборчого законодавства.

Він планує відстоювати свою позицію, посилаючись на рішення Венеціанської комісії, яка чітко заявила про недопустимість зміни виборчого законодавства України. Попередні висновки комісії також чітко вказують на те, що постійна зміна виборчого законодавства не додає прозорості виборчим кампаніям в Україні.

«Я маю сумнів, що Партії регіонів вдасться зібрати необхідну кількість голосів для зміни законодавства, і не тому, що окремі регіонали дуже переживають за демократію, а тому, що вони переживають за себе. Окрім того, вони вже не вкладаються у визначені законом строки, адже закон має набути чинності не пізніше, ніж за рік до виборів. Всі терміни вже пройшли», – заявив Арсеній Яценюк.

Він також додав, що владі вигідні самовисуванці, адже «якщо на мажоритарника прикріпити клеймо «Партія регіонів», то в нього буде рейтинг не «+», а «-», тому їх кандидати йтимуть як незалежні».

Однак, каже політик, у влади не залишилося поля для маневрів, адже союзників в Європі не залишилося.

«У влади в кишенях пусто і в штанах дірки. На Європу вони не надіються, а єдине, що їм може запропонувати Росія – це повну капітуляцію», – заявив Арсеній Яценюк.

Архіви