Особистий представник Папи Римського у Львові закликав до екуменізму

600-ліття перенесення столиці латинських архієпископів з Галича до Львова має слугувати у майбутньому для звертання для екуменізму на цих землях — вважає кардинал Йозеф Томко, особистий представник Папи Римського Бенедикта XVI. Таку думку кардинал висловив сьогодні під час прес-конференції у Прес-клубі.

“Добре згадувати і святкувати минуле. 600 років — це є добра оказія, але життя на цьому не закінчується, — говорить кардинал Йозеф Томко. — У майбутньому ця подія має слугувати звертанню для екуменізму на цих землях”.

Кардинал Йозеф Томко закликав подумати, як такий важливий ювілей використати для добра суспільства, для добра церкви, для добра екуменізму. “Це також добра нагода, щоб подумати над тим, що можемо зробити для того, щоб проголосити про екуменізм і об’єднання усіх християнських церков”, — підсумував він.

Довідка

Завтра у Львові розпочнуться святкування ювілей 600-ліття перенесення столиці латинських архієпископів з Галича до Львова. Очолити святкування спеціально прибув кардинал Йозеф Томко, особистий представник Папи Римського Бенедикта XVI.

Архіви